Osoby, które korzystają z urządzeń marki Apple wiedzą jaka to wygoda. Co tu dużo mówić ten sprzęt jest po prostu bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Idealnie sprawdza się podczas osobistego korzystania, ale też podczas wykonywania obowiązków służbowych. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał, ale czy znacie dużo takich osób? No właśnie! Żeby korzystanie z tych urządzeń było jeszcze wygodniejsze marka Xtorm wprowadziła na rynek serię Powerstream. Ta seria jest dedykowana produktom marki Apple i wszystkie produkty z tej serii mają certyfikaty zgodności z tą marką, oznacza to, że są z nimi w 100% kompatybilne.

Co to za urządzenia?

Mowa oczywiście o ładowarkach, ale nie zwyczajnych ładowarkach. Te ładowarki zapewnią jeszcze większy komfort użytkowania. Dlaczego? Naładują iPhone’a, Apple Watch i AirPods zupełnie bezprzewodowo, a dzięki kompatybilności z produktami marki z jabłkiem można mieć pewność, że nasz sprzęt się nie zepsuje, a ładowanie będzie wydajne.

Stacja ładująca 3w1

Stacja ładująca 3w1 naładuje jednocześnie Twojego iPhone’a, Apple Watch i AirPods. Wystarczy położyć je w wyznaczonym miejscu na stacji, a zaczną się same ładować, bezprzewodowo. Dzięki temu rozwiązaniu zachowasz porządek i zyskasz komfort. Koniec z szukaniem odpowiedniej ładowarki i splątanych kabli. Stacja będzie też doskonałym uzupełnieniem designu Twojego domu.

Magnetyczna ładowarka

Ładowarka magnetyczna do iPhone’a 12. Tak, magnetyczna! Co ważne jest kompatybilna z nowym standardem ładowania bezprzewodowego MagSafe marki Apple. Ładowarka przyczepi się do iPhone’a 12, dzięki czemu mamy pewność, że mimo, iż używamy smartfona, on nadal jest ładowany. Rozmiar ładowarki nie przeszkadza w trzymaniu całego zestawu w dłoni.

Ładowarka do Apple Watch

Ładowarka do Apple Watch to urządzenie dla aktywnych użytkowników marki Apple. Wystarczy, że podepniesz kabel do portu USB-C swojego laptopa, adaptera sieciowego czy powerbanka i położysz zegarek na ładowarce. Automatycznie zacznie się ładować, a 1,5 metrowy kabel da pełną swobodę w jego ułożeniu. Trzeba też wspomnieć o samej wytrzymałości kabla, wykonany jest z plecionego nylonu, który nie tylko wzmacnia kabel, ale zapewnia też jego elastyczność, przez co możemy go intensywnie używać, bez obaw o jego zniszczenie.

Mini ładowarka do Apple Watch

Mini ładowarka do Apple Watch to naprawdę maleństwo. Jednak to maleństwo bez problemu naładuje zegarek. Jej dużą zaletą jest brak kabla, wystarczy podłączyć ją do urządzenia, które ją zasili i od razu jest gotowa do pracy. Kompaktowy rozmiar sprawia, że można zawsze mieć ją ze sobą i ładować zegarek wtedy, gdy akurat tego potrzebujemy.

Dlaczego warto z nich korzystać?

Na pewno jest to rozwiązanie do osób, które kochają markę Apple i cenią sobie dodatkowy komfort. To połączenie technologii marki Apple z wysoką jakością materiałów i designem marki Xtorm, co daje pewność co do niezawodności tych produktów. Bezprzewodowe ładownie to przyszłość w dostarczaniu energii do urządzeń elektrycznych, warto już teraz poznać jej możliwości. Ładowarki można również wykorzystać do ładowania sprzętów innych marek, jednak nie będzie ono tak wydaje jak w przypadku markowych urządzeń Apple.

Więcej informacji o całej serii można znaleźć tutaj.