Jak wypada najnowszy model holenderskiej marki Xtorm na tle produktu Apple?

Szukasz najlepszej alternatywy dla MagSafe firmy Apple? Przeczytaj o różnicach między nowym modelem Apple a magnetycznym powerbankiem Xtorm XFS400.

Podwójna pojemność baterii!

Powerbank marki Xtorm XFS400 o pojemności 5000 mAh to wysokiej jakości ogniwo zaprojektowane tak, aby było małe i wydajne. W zależności od posiadanego iPhone’a umożliwia to wydłużenie pracy baterii od 50 do 100%. To czyni model ​​XFS400 najlepszą alternatywą dla Apple MagSafe Battery Pack.

Więcej mocy i lepsza cena!

Dostępny w cenie od 189 zł, podczas gdy produkt Apple kosztuje aż 499 zł. Marka Xtorm ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu powerbanków, dzięki czemu może oferować produkty wysokiej jakości po uczciwych i atrakcyjnych cenach.

Idealny rozmiar i waga!

Model XFS400 ma lekką i ergonomiczną konstrukcję z zaokrąglonymi rogami, która nie dość, że idealnie pasuje do rozmiaru iPhone’12, to zapewnia również bezpieczeństwo jak i wyjątkowy design. Większość fotografów korzysta z produktów marki Apple nie tylko w pracy, ale również w celach prywatnych. Powerbank może być nowym przydatnym gadżetem umożliwiającym im dostęp do dodatkowej zapasowej energii. Jest w pełni kompatybilny z nowym standardem MagSafe firmy Apple, co oznacza, że bez problemu przymocuje się do tyłu telefonu iPhone’12. 

3 lata gwarancji Xtorm

Ważnym atutem produktu jest fakt, że otrzymujemy od producenta standardową 2-letnią gwarancję z bezpłatną możliwością wydłużenia jej o kolejny rok. Producent marki koncentruje się na opracowywaniu wysokiej jakości produktów zasilających, które są codziennie sprawdzane i testowane przez miliony podróżników na całym świecie.

Dodatkowo!

Ten wyjątkowy powerbank posiada port USB-C, który działa zarówno jako wejście i wyjście. Oznacza to, że możemy równocześnie ładować telefon korzystając z funkcji MagSafe oraz inne urządzenia za pomocą kabla.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu?

Sprawdź https://bit.ly/xtorm_magicsafe